TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Turgutlu, Turgutlu ilçemizde bulunan güzellik salonu hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Turgutlu şubemiz Turgutluların ziyaret ederek güzellik salonu ile ilgili tüm hizmetlerini alabilecekleri nezih ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Essi Turgutlu şubemizin misafir portfoyü sadece Turgutlu'dan değil, çevre il ve ilçelerden de oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Turgutlu, özellikle iş çıkışı saatlerinde çok daha yoğun talep görmektedir. Önceden randevularını organize ederek seanslarını alan misafirlerimiz, Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Essi Turgutlu şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

Turgutlu'da kaliteli kalıcı epilasyon, bölgesel incelme ve cilt bakımı hizmeti almak isteyen Turgutlulu vatandaşlarımızın tercihi Essi Turgutlu şubemiz uzman ekibi ile 09.30 ve 19.30 arası hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Acarlar Mah. Şehit Bekçi Ali Karakuzu Sk. No: 21/A, Turgutlu/ Manisa (Eski Garaj Karşısı)

+90(236) 312 37 74

turgutlu@essiguzellik.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:30 - 19:30
Salı : 09:30 - 19:30
Çarşamba : 09:30 - 19:30
Perşembe : 09:30 - 19:30
Cuma : 09:30 - 19:30
Cumartesi : 09:30 - 19:30

Harita