TRENDE

4 Boyutlu İncelme

Güzellik anlayışının değişmesiyle birlikte günümüzde artık hem kadın hem erkekler için fazla kilolar ciddi bir sorun oluşturuyor. Kilo verilmesine rağmen göbek veya basen bölgesinde bulunan inatçı yağlanmalardan arınmak içinse bazen diyet veya spor yeterli olmuyor.

Tam bu noktada “4 Boyutlu İncelme” yardıma koşuyor ve farklı vücut şekillendirme teknolojilerini kişiye özel harmanlayarak ideal sonuçların alınmasını sağlıyor. Diyetle desteklendiğinde hem bölgesel incelme hem de zayıflama sağlayan bu yöntemde dört farklı teknoloji kullanılıyor; unipolar radyofrekans, ritmik vakum, soğuk lipoliz ve ultrason.

Yağ hücrelerini azaltmayı hedefleyen bu yöntem, deride sıkılaşma yarattığı için derinin daha gergin görünmesini sağlıyor. Bu sebeple de “liposuction” ameliyatlarının sonrasında görülen sarkma problemleri yaşanmıyor. Alınması hedeflenen sonuç için kişinin yaşı, cinsiyeti ve cildin sarkıklık durumunun da önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

“Houte Couture İncelme” olarak da adlandırabileceğimiz 4 Boyutlu İncelme bu alanda uzman olan kişilerce uygulanacak bölgeye ve kişinin beklentisine göre şekillendiriliyor.

Bir Bakışta 4 Boyutlu İncelme

  • Kullanılan Yöntem

    Kullanılan Yöntem

    Radyofrekans, Ritmik Vakum, Ultrason ve Soğuk Lipoliz

  • Seans Süresi

    Seans Süresi

    45-75 Dk

  • Anestezi

    Anestezi

    Yok

  • İşe Dönüş Süresi

    İşe Dönüş Süresi

    Hemen

  • Sonuçlar

    Sonuçlar

    Kişiye ve bölgeye göre değişken

  • Seanslar Arası Süre

    Seanslar Arası Süre

    Haftada Bir

4 Boyutlu İncelme Hangi Bölgelerde Uygulanır

4 Boyutlu incelme vücutta fazla biriken yağın olduğu neredeyse tüm bölgelerde kolayca uygulanabilir. En popüler iki bölge bel çevresi ve basenlerdir. Bunlarında yanında üst kol sarkmaları, gıdı sarkmalarında da etkilidir.

4 Boyutlu İncelmeyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  • Acılı mıdır?

    Hayır, acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Farklı teknolojiler kullanılır ve bazılarında vücutta sıcaklık hissedilir.

  • Ne zaman sonuç görebilirim?

    İlk seanstan itibaren incelmeyi gözlemleyebilirsiniz.

  • Kaç seans gereklidir?

    1 bölge için genellikle 8 seans olarak önerilmektedir. Kişinin ihtiyacına ve beklentisine göre artabilir veya azalabilir.

  • Diyet yapmazsam da yağlar gider mi?

    4 boyutlu incelme hizmetini alacak kişilerle öncesindeki konsültasyon görüşmelerinde yemek rutinlerinden bahsedilir ve kişi istekli ise bu hizmeti alması önerilir. Sağlıksız yeme alışkanlıklarına devam ederek bu uygulamayı alan kişilerde bölgesel olarak incelme olsa bile kısa sürede tekrar eski hallerine döneceklerdir.

  • Kimlere uygulanmaz?

    Hamilelere, kriyoglobulinemi hastalarına, Raynaud sendromu hastalarına uygulaması yapılmamaktadır.