TREN

Kaş Vitamini

Kaş Vitamini ile Gürleştirme Uygulaması

Kaşlarımızın şekli yüz ifademizi etkileyen önemli bir unsurdur. Kaşa en uygun şekli vermek bazen kaşın bütününde meydana gelen dökülmelerden dolayı mümkün olmamaktadır. Stres, çevresel faktörler, dengesiz beslenme, genetik yatkınlık gibi faktörler, kaşların dökülüp seyrekleşmesine sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda kaş vitamini içeren serumlar yardımıyla kıl kökleri uyarılıp beslenerek tüylerin güçlenerek hacim kazanması sağlanabilmektedir.

Essi Güzellik ve Estetik olarak kullandığımız kaş vitaminini grup markalarımızdan olan Esderma MD ürünlerinden tercih ediyoruz. Eyebrow Serum, kaş yapısını besler, sağlıklı, yoğun ve canlı bir görünüm kazandırır. Formülünde yer alan Çin Hayat Üzümü ve Ginseng, anajen faz üretimine destek olur. Organik bezelyeden elde edilen Pisium Satium Sprout Extract, yeni kaşların çıkmasını başlatmak için gerekli olan spesifik sinyal moleküllerini gönderir. Bir diğer aktif madde olan Biotin, kaşın sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur. Serumun formülünde yer alan Hidrolize İpek (Hydrolyzen Silk) proteini ise kıl yapısını nemlendirip besler.

Kaş Vitamini ile Gürleştirme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesinde isteğe uygun bir kaş tasarımı yapılır. Bebek tüyler ustura yardımıyla alınır. Esderma MD Eyebrow Serum özel bir cihaz yardımıyla kıl köklerinin diplerine uygulanır. Kalan tüm ürün kaşlara yedirilerek kuruması beklenir. Bu işlem iki haftada bir toplam 3-6 seans arasında uygulanır.

Uygulama sonrasında Esderma MD Eyebrow Gel ürününün 1 ay boyunca kullanılması tavsiye edilir.

Kaş Vitamini ile Gürleştirme Uygulaması Kimlere Yapılmaz?

Alopecia hastaları dışında herkese uygulanabilmektedir.