TREN

Unipolar Radyofrekans

UniPolarTM teknolojisi, tek bir elektrot aracılığıyla uygulanan bölgedeki dokuya doğrudan yüksek radyo frekans enerjisi ileten benzersiz bir teknoloji kullanır. Bu odaklanmış enerjiyi 20 milimetre derinliğe vermek cilt içindeki su moleküllerinin hızlı rotasyonunu ve sürtünmeye yol açarak rahatsızlık vermeden derin, etkili ve güvenli bir dermal ısınmayı sağlar.

Isı cilt dokusunun derinliklerinde üretilip yağ hücrelerini ve kolajen liflerini hedef alır. Elde edilen sonuç; cilt gerilirken yağ hacmi azalır. Bu da cildi şekillendirir ve selülitli bir bölgeyse iyileştirir.

Hem kadın hem erkeklerin kullanabileceği bu yöntemde acı ve ağrı hissedilmez. Uygulama sırasında deri altında 60°C sıcaklığa ulaşılmasına kullanılan cihazın başlığındaki soğutma sayesinde cilt yüzeyinde 40-45°C sıcaklık gözlemlenir.

Unipolar Radyofrekans Hangi Bölgelerde Uygulanır

Unipolar radyofrekans vücutta fazla biriken yağın olduğu neredeyse tüm bölgelerde kolayca uygulanabilir. En popüler iki bölge bel çevresi ve basenlerdir. Bunlarında yanında üst kol sarkmaları, gıdı sarkmalarında da etkilidir.

Unipolar Radyofrekans İlgili Sıkça Sorulan Sorular

 • Acılı mıdır?

  Hayır, acısız ve ağrısız bir yöntemdir, sadece sıcaklık hissedilir.

 • Ne zaman sonuç görebilirim?

  İlk seanstan itibaren incelmeyi gözlemleyebilirsiniz.

 • Kaç seans gereklidir?

  1 bölge için genellikle 8 seans olarak önerilmektedir. Kişinin ihtiyacına ve beklentisine göre artabilir veya azalabilir.

 • Kimlere uygulanmaz?

  Hamilelere, kriyoglobulinemi hastalarına, Raynaud sendromu hastalarına uygulaması yapılmamaktadır.