TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Alsancak, İzmir Alsancak’ta bulunan güzellik salonu ve güzellik uzmanlığı kursları hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Tüm İzmirlilerin nezih ve kaliteli hizmet alabilecekleri Alsancak şubemizde kurslarımızın yanında güzellik ve estetik işlemleri de sunulmaktadır. Essi Alsancak şubemiz İzmirlilerin ziyaret ederek bölgesel incelme uygulamaları, cilt bakımı, kalıcı epilasyon, gençleştirme uygulamaları gibi güzellik ve estetik alanında hizmetleri sunulan kursları sunmaktadır. Özellikle 552 saatlik güzellik elemanı yetiştirme kursumuz; İzmir Alsancak’ta yaşayan ve meslek sahibi olmak isteyen ve kursu başarı ile bitirdikten sonra güzellik salonları, güzellik merkezleri, hastanelerin güzellik birimleri, estetik doktorlarının klinikleri ve dermatologların kliniklerinde çalışmak isteyen kursiyerlerimiz arasında çok popülerdir.

Essi Alsancak şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

Essi Alsancak şubemizin misafir portfoyü sadece Alsancak değil, tüm İzmir’deki ilçelerden oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Alsancak ile misafirlerimiz ve kursiyerlerimiz Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Kıbrıs Şehitleri Cd., No:26, Daire:1-2, 35100, Türkiye

0(232)4220800

05533838064

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:30 - 19:30
Salı : 09:30 - 19:30
Çarşamba : 09:30 - 19:30
Perşembe : 09:30 - 19:30
Cuma : 09:30 - 19:30
Cumartesi : 09:30 - 19:30

Harita