TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Diyarbakır, Diyarbakırd’a bulunan güzellik salonu ve güzellik uzmanlığı kursları hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Tüm Diyarbakırlıların nezih ve kaliteli hizmet alabilecekleri Diyarbakır şubemizde kurslarımızın yanında güzellik ve estetik işlemleri de sunulmaktadır. Essi Diyarbakır şubemiz Diyarbakırlıları ziyaret ederek bölgesel incelme uygulamaları, cilt bakımı, kalıcı epilasyon, gençleştirme uygulamaları gibi güzellik ve estetik alanında hizmetleri sunulan kursları sunmaktadır. Özellikle 552 saatlik güzellik elemanı yetiştirme kursumuz; Diyarbakır’da yaşayan ve meslek sahibi olmak isteyen ve kursu başarı ile bitirdikten sonra güzellik salonları, güzellik merkezleri, hastanelerin güzellik birimleri, estetik doktorlarının klinikleri ve dermatologların kliniklerinde çalışmak isteyen kursiyerlerimiz arasında çok popülerdir.

Essi Diyarbakır şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

Diyarbakır şubemizin misafir portfoyü sadece Alsancak değil, tüm Diyarbakır’daki ilçelerden oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Diyarbakır ile misafirlerimiz ve kursiyerlerimiz Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

İletişim Bilgileri

Fırat Mahallesi, Mezopotamya Bulvarı, Zana Yapı Marina Sitesi, B/Blok, No:15/2A Kayapınar/Diyarbakır

0549 420 04 04

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:30 - 19:30
Salı : 09:30 - 19:30
Çarşamba : 09:30 - 19:30
Perşembe : 09:30 - 19:30
Cuma : 09:30 - 19:30
Cumartesi : 09:30 - 19:30

Harita