TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Osmaniye, Osmaniye'de bulunan güzellik salonu hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Osmaniye şubemiz misafirlerine, güzellik salonu ile ilgili tüm hizmetlerini alabilecekleri nezih ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Essi Osmaniye şubemizin misafir portfoyü sadece Osmaniye'den değil, çevre illerden de oluşmaktadır.

Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Osmaniye, özellikle iş çıkışı saatlerinde çok daha yoğun talep görmektedir. Önceden randevularını organize ederek seanslarını alan misafirlerimiz, Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Essi Osmaniye şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

İletişim Bilgileri

Menderes Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı 80010, Akçim İş Merkezi K:1 No:13 Merkez/Osmaniye

+90(328) 802 10 96

osmaniye@essiguzellik.com

Çalışma Saatleri

Harita