TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Kızılay, Ankara Kızılay'da bulunan güzellik salonu hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Kızılay şubemiz Ankaralıların Kızılay'da ziyaret ederek güzellik salonu hizmetlerini alabilecekleri nezih ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
Essi Ankara Kızılay şubemizin misafir portfoyü sadece Kızılay'dan değil, tüm Ankara'dan oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Kızılay, özellikle iş çıkışı saatlerinde çok daha yoğun talep görmektedir. Önceden randevularını organize ederek seanslarını alan misafirlerimiz, Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Essi Ankara Kızılay şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

İletişim Bilgileri

Meşrutiyet Mahallesi Konur 2 Sokak. No:37/A Kızılay/ Ankara

+90(312) 419 30 50

kizilay@essiguzellik.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:30 - 19:30
Salı : 09:30 - 19:30
Çarşamba : 09:30 - 19:30
Perşembe : 09:30 - 19:30
Cuma : 09:30 - 19:30
Cumartesi : 09:30 - 19:30

Harita