TRENDE

ŞUBEMİZ HAKKINDA

Essi Gelibolu, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde bulunan güzellik salonu hizmetleri veren şubelerimizden bir tanesidir. Essi Gelibolu şubemiz Gelibolundan yaşayan vatandaşlarımızın ziyaret ederek güzellik salonu ile ilgili tüm hizmetlerini alabilecekleri nezih ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Essi Gelibolu şubemizin misafir portfoyü sadece Gelibolu değil, çevre ilçelerden de oluşmaktadır. Tüm gün yoğun hizmet sunan Essi Gelibolu, özellikle iş çıkışı saatlerinde çok daha yoğun talep görmektedir. Önceden randevularını organize ederek seanslarını alan misafirlerimiz, Essi kalitesine şubemizle birlikte çok daha rahat ulaşmaktadır.

Essi Gelibolu şubemizde verilen hizmetlerden bazıları kalıcı epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme işlemleridir. Özellikle kalıcı epilasyon işleminde kullanılan "Kurutma Epilasyon" teknolojisi sayesinde hem hızlı, hem acısız, hem de etkili olması sayesinde, bu alanda memnuniyet çok yüksektir. Şubemizde en popüler olan işlemlerden bazıları da bölgesel incelme uygulamaları ve gençleşme etkili antiaging uygulamalarıdır. Özellikle yaz öncesinde hızlı bir şekilde bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen misafirlerimiz, soğuk lipoliz, radyofrekans, vakum terapi ve diğer bölgesel incelme uygulamalarından oluşan paket incelme programları sayesinde diyet ve spor ile eritemedikleri bölgesel yağlardan kurtulmaktalar.

Gelibolu'da kaliteli kalıcı epilasyon, bölgesel incelme ve cilt bakımı hizmeti almak isteyenlerin tercihi Essi Gelibolu şubemiz Nazlı Kütükçüler liderliğindeki uzman ekibimiz ile 09.30 ve 19.30 arası hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Gazi Süleyman Paşa Mah. Mevlevihane Cad. Trakya İnş. C Blok, No:41, Gelibolu/ Çanakkale

+90(286) 566 20 27

gelibolu@essiguzellik.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:30 - 19:30
Salı : 09:30 - 19:30
Çarşamba : 09:30 - 19:30
Perşembe : 09:30 - 19:30
Cuma : 09:30 - 19:30
Cumartesi : 09:30 - 19:30

Harita